Dodávatelia

Našimi dodávateľmi sú spoločnosti ako Tecnogas, LG, Daikin, Edmonds, Soler & Palau a Sauermann.

Tecnogas

Je talianská spoločnosť so sídlom v meste Padova, ktorá bola založená v roku 1985 a zameriava sa na predaj ohrevných systémov, chladiacich systémov, komínových častí a železiarskych súčiastok po celom svete.

Samy seba definujú ako mladú, dynamickú a stále sa rozvíjajúcu firmu, ktorá je stále pripravená čeliť meniacemu sa trhu. Svoje produkty predávajú cez kvalifikovaných veľkoodberateľov a ich cieľmi sú spokojnosť zákazníka, kvalitné produkty a neustály vývoj a posun vpred.

Ich technologický vývoj nezabúda ani na životné prostredie a tak posledné roky vymieňajú chladivá vo svojich klimatizačných jednotkách za oveľa šetrnejšie. Taktiež kladú dôraz na používanie solárnej energie pre ohrev vody.

LG

Je juhokórejská spoločnosť so sídlom v Seoule, ktorá bola založená v roku 1958, pôvodne ako GoldStar a od roku 1995 ako LG Electronics, ktorá operuje po celom svete a vyrába široké spektrum elektroniky od televízorov, cez chladničky až ku domácim a priemyselným klimatizáciám.

Ponúkajú široké spektrum klimatizácií od bežných domácich, cez dizajnérske až po systémy, schopné chladiť priemyselné haly.

Charakterizuje ich obrovské zastúpenie na trhu, kvalita a výkon produktov ale aj šetrnosť voči životnému prostrediu či dizajn.

Daikin

je japonská spoločnosť so sídlom v Osake, ktorá vznikla v roku 1924 a zameriava sa na vývoj a výrobu klimatizácií, chemikálií a obranných systémov.

Taktiež ponúkajú široké spektrum klimatizácií pre domácnosti a firmy. Charakterizuje ich silná orientácia voči životnému prostrediu a ich široký program zameraný na ochranu prírody. Umožňujú ekologickú recykláciu klimatizácie (aj tu na Slovensku), po registrácií na ich stránke www.daikin.sk vám umožnia získať záruku až na 5 rokov.

Ich produkty dosahujú maximálnu energetickú úspornosť, majú skvelý vzhľad, ktorý im umožní zapadnúť do všetkých priestorov, optimalizujú teplotu i vlhkosť a čistia vzduch a umožňujú aj inteligentné ovládanie.

Edmonds

Je austrálska spoločnosť, sídliaca v meste Seven Hills, ktorá vznikla v roku 1934 a patrí pod skupinu CSR. Zameriava sa na výrobu a predaj ventilačných zariadení a turbín, ktoré pomáhajú domácnostiam i firmám zlepšiť kvalitu vzduchu znížením vlhkosti, prebytočného tepla, odstránením pachov a alergií.

Venujú sa aj ochrane životného prostredia, a preto vyvinuli turbínu Odyssey, ktorá je ako prvá na svete poháňaná vonkajšími silami počasia. Týmto znížili spotrebu energie a udržujú prijateľnú kvalitu vzduchu a teploty. Taktiež sa venujú trom zásadám udržateľnosti: Recykluj, znižuj a opätovne využi - použitím recyklovateľných materiálov, znížením spotreby plastov a opätovného využitia súčiastok, ktoré nevyhovejú kontrole kvality.

Soler & palau

Je to španielska spoločnosť so sídlom v Barcelone, ktorá vznikla v roku 1951 a zameriava sa na ventilačné systémy pre domácnosti, či firmy.

Snažia sa o titul celosvetového lídra v oblasti ventilačných technológií, vyznačujú sa svojou schopnosťou finančnej stability a kvalitou. Hlavne vďaka kvalite si získali niekoľko medzinárodných certifikátov ako AENOR, ATEX a spĺňajú všetky normy v oblasti hluku či prietoku vzduchu.

Sauermann

Založená v roku 1976 vo Francúzsku, spoločnosť sa zameriava na kondenzačné čerpadlá a na príslušenstvo pre HVACR produkty, ako napríklad merače kvality vzduchu.

Sídlia na troch kontinentoch a zamestnávajú cez 400 zamestnancov. Idú vpred s otvorenou mysľou, s myslením na zákazníka, s rešpektom a za dokonalosťou.